Reverse World

27. července 2012 v 1:46 | Etsuko Emi, Luciyen |  Hra

Kdysi dávno, byly dvě planety, planeta Světla a planeta Temnoty. Na planetě Světla byl pořád den, stvoření zde byli milí a mírumilovní. Tuto planetu obývali lidé, nymfy, víly, kentauři, jednorožci a další tvorové světla. Kdežto na planetě Temnoty nežili žádná krásná milá stvoření, nýbrž různá děsivá jako upíři, vlkodlaci a všemožní jiní démoni. Byla tam pořád noc, stvoření byla agresivní a zlá.
Ty dva světy nikdy nebyli v míru, jak by také mohli? Ale nikdy se nestřetli, protože se k sobě neměli jak dostat. Jenže jednoho dne, přišla obrovská zkáza, Uriel jeden z mocných čarodějů Světla, se dal do sporu s Tifanielem, mocným čarodějem Temnoty. Tifaniel, se jednoho dne rozhodl, udělat věc, co poznamenala nynější svět už navždy. Vstoupil do samotného jádra planety Temnoty a posilnil magnetické pole, přičemž vyvolal obrovský štít, aby se o něj planeta Světla rozbila. Když to zjistil Uriel, napadlo ho jediné řešení, že on sám půjde do jádra planety Světla a nechá se do ní vstřebat, čímž posílí sám magnetické pole planety a nechá oba dva světy spojit, aniž by se jedné straně něco stalo, čímž však obětoval sám sebe. Tifaniel při spojování také zemřel, jelikož byl zrovna v jádru, které ho do sebe vtáhlo stejně jako Uriela.Poté, co se světy spojily, se ale rozpoutala ohromná válka, která se táhla mnoho let, planeta byla skoro zničena. Jednoho dne, aby se zabránilo krveprolévání a zničení planety, se tyto dvě strany rozhodly, že uzavřou mír. Jenže nebyl to mír jako takový, nenávist mezi těmato dvěma stranami přetrvávala.

To, že se vzájemně strany nenapadaly v obrovských bojích, nezabránilo tomu, aby když se náhodně setká někdo ze strany světla a ze strany temnoty, že se nedají do boje. Tomuhle zkrátka už nešlo zabránit.Strany se rozdělily do zemí, v nichž každá měla své vlastní hlavní město, do kterého nikdo z druhé strany nesměl vstoupit. Ve světě Světla to byl Neurithos a ve světě Temnoty Miseris.Ti co nechtěly odsuzovat druhou stranu a i přes odlišnost si pomáhat si postavily své vlastní město na hranicích světů, jméno tohoto města bylo Genia. Bylo postaveno z lásky princezny Světla a prince Temnoty, kteří se do sebe zamilovali poté, co se princezna Safira ztratila a dostala se do země Temnoty, kde potkala prince Derona a na první pohled se do sebe zamilovali. Jejich rodiče totiž jejich lásku nemohly pochopit, tak je vyhnali a oni založili toto město.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama