Místa ve hře

27. července 2012 v 5:20 | Etsuko Emi, Luciyen |  Hra
Rády bychom vám trochu vysvětlily, jak to ve světě Reverse vypadá:

Zemi Světla a Temna odděluje od sebe mohutný, rozšířený les, do kterého je vstup na vlastní nebezpečí. Tento les obývají stvoření všeho druhu, od kentaurů, po agresivní medvědy, či vlkodlaky, ale také víly, a tak podobně. Les je velmi temný a proto může hrozit, že se v něm lehce ztratíte.Říká se, že se v lese nachází vodopád, který uzdraví jakékoliv zranění a prodlužuje život. Ale nikdo ho doposud nedokázal najít.. prý ho hlídají ty nejstrašnější nestvůry jaké kdy existovaly. Když se přes ně přebijete, setkáte se s vodní nymfou, která vám položí tři otázky, když správně zodpovíte, můžete se napít..


Nachází se zde tři jezera, do kterých má přístup každý z jakékoliv strany.
První je Jezero Smutku, říká se, že v něm umřelo hodně bojovníků, ale nikdo neví, co je na tom pravdy. Jsou zde prý i sirény, které svým zpěvem lákají muže, které pak utopí.


Druhé jezero, je zcela obyčejné, klidné a průzračné, žádná legenda ani povídačka se k tomu neváže.


Třetí jezero, je podle legendy nazýváno ,,Jezero mořských pannen". Když zuřila válka na moři, všechny mořské panny se rozhodly schovat jinam, kde by je nikdo nemohl vybít. Tato křehká stvoření si vybrala jezero, vzhledem k tomu, že se mohou proměnit do lidské podoby. Prý se ukryly právě tady a říká se, že tam žijí dodnes.


V lese jsou také cedule na orientaci, aby se neřeklo, že les není neprůchodný. Nachází se zde krčma, kde se scházejí všechna stvoření.
Když chceš něco získat...musíš sem...a když se sem chceš dostat....musíš podle cedulí...jakmile ale sejdeš z cesty, ztratíš se.


Jsou zde i rozlehlé pláně a louky..

Před nedávnem, není to za dob válek ani jiných věcí, nýbrž v součastnosti. Se na planetě objevilo něco zvláštního, nedaleko od krčmy se nachází místo, kde velmi často prší a bouří tam, nachází se zde místo na nocleh, nikdo zde nežije, jen je zde pořád slyšet hraní na flétnu, říká se, že na ni hraje starý, moudrý stařík, který má u sebe mapu k vodopádu. Kterého vidí jen osoby které chcou vodopád jen najít a ne zneužít.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama